Zestawy hodowlane

Kompletne zestawy do domowej uprawy roślin – zawierają wszystko co jest potrzebne do założenia hodowli ziół, kwiatów, roślin jadalnych na parapecie, balkonie lub w ogrodzie.

W każdym zestawie znajdują się najlepszej jakości nasiona w ilości wystarczającej do wysiewu w jednej lub dwóch doniczkach. Każdy zestaw zawiera porcję ziemi do wysiewu bogatej w składniki odżywcze potrzebne w początkowej fazie uprawy oraz porcję naturalnego nawozu(suszony obornik), który uzupełnia składniki odżywcze w ziemi w późniejszej fazie. Donice i podstawki dołączane do zestawu są wykonane z gliny i dlatego są wielokrotnego użytku oraz zrównoważone ekologicznie. Do oznaczenia rośliny przeznaczone są drewniane etykietki.

Instrukcja wysiewu i hodowli rozwieje wątpliwości i da odpowiedzi na pytania o to, jak zacząć hodować rośliny, jakie zapewnić im warunki i jak o nie dbać tak, żeby rosły efektywnie.

Cały zestaw stworzony jest tak, żeby w domu stanowił naturalny, ekologiczny i estetyczny akcent dekoracyjny. Każdy zestaw jest spakowany w kraftowe, tekturowe pudełko i świetnie sprawdzi się jako prezent lub jako upominek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Karta zakupów